Birimler - Doktorlar » Tıbbi Birimler » Klinikler ve Bölümler » Dahili Bölümler » Nöroloji Servisi » 

Nöroloji Kliniği

Tarihçe

Polatlı Devlet Hastanesi Ekim 2015 tarihinden itibaren yeni binasına taşınarak servisimiz 21 yatakla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Klinik Uygulamaları

Klinikte hastalarımıza günlük vizit yapılıp şikayetlerine yönelik olarak tedavileri planlanır.Gerekli görüldüğü takdirde konsültasyon hizmetleri verilmektedir.

Hasta odalarımız tek ve çift kişilik odalardan oluşmaktadır.Odalarda hastalarımıza özel televizyon,buzdolabı,banyo ,tuvalet,giysi dolabı bulunmaktadır.Servisimizde 4 uzman doktor,9 hemşire,1 servis sekreteri,2 personel hizmet vermektedir.

İnme ( felç ) geçiren hastalara müdahale edilebilmektedir.Mr +Mr anjiyografi yapılarak beyin damar hastalıklarının tanısında ileri teknik ve yöntemler kullanılmaya başlanmıştır.Polikliniklerimizde  EEG ( elektroensefalografi ) ve EMG ( elektronöromyografi ) uzman doktorlar tarafınca yapılmaktadır.

Parkinson, Demans (Alzheimer), Epilepsi, Multıpl Skleroz (MS), Baş ağrısı ve Beyin Damar Hastalarının sürekli takip ve tedavileri yapılmaktadır.Poliklinikler 1.Katta, yataklı  servisimiz 1. katta hizmet vermektedir.

 

 

DOKTORLARIMIZ

                                                                   

 Uzm.Dr. Didem GÖKKURT              Uzm.Dr.Tolga BAYAZIT